Poznaj naszych trenerów

Tomasz Stawiarz

Tomasz Stawiarz

Specjalista ds. Inwestycji w Nieruchomości

Dyrektor Planowania i Przygotowania Inwestycji w Doctor Q BUD. Absolwent Wydziału Zarządzania na kierunku Zarządzanie Nieruchomościami Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie. Swoją pierwszą firmę nieruchomościową założył w 2009 roku. Założył również i prowadził wiele firm związanych z branżą wellness, consultingiem i budownictwem.
Tomasz Stawiarz specjalizuje się w analizie ekonomicznej nieruchomości. Przygotowuje inwestycje i prowadzi rozmowy z inwestorami finansowymi. Prowadzi również szkolenia specjalistyczne.
Prowadzi bardzo aktywny tryb życia. Jego pasją są wyprawy górskie oraz biegi z przeszkodami, w których odnosi duże sukcesy.

Szymon Skrzypiec

Szymon Skrzypiec

Inwestor, Deweloper

Przedsiębiorca, ostatnie 8 lat spędził pracując nad rozwojem przedsiębiorczości w Polsce oraz tworząc własne projekty biznesowe. Opiekował się 500 startupami w Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości jako Growth Manager, następnie objął stanowisko Partnera Zarządzającego. Jako prelegent występował na wykładach akademickich, szkoleniach i konferencjach o tematyce startupowej i biznesowej.
Założyciel firmy działającej w obszarze nowoczesnych technologii i automatyki przemysłowej, która ożywia i wprowadza na rynek innowacyjne produkty technologiczne (np. automaty „Kebs & GO”). Od dwóch lat działa na rynku nieruchomości, początkujący deweloper działający w obszarze mieszkań i budynków. Absolwent Politechniki Warszawskiej, Szkoły Głównej Handlowej oraz Szkoły Biznesu ASBIRO.
Z pasji do startupów i nowoczesnych technologii pracuje nad ich połączeniem, wdrażając innowacyjne rozwiązania na rynku nieruchomości.

Andrzej Wojtkiewicz

Andrzej Wojtkiewicz

Architekt

Architekt z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży. Współpracował zarówno z większymi, np. Marvipolem, jak i indywidualnymi inwestorami. Posiada także szeroką wiedzę z zakresu zabudowy szeregowej i jednorodzinnej.
Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej.
Na stałe współpracuje z Akademią Deweloperów jako prelegent, a także z Connect&Invest jako główny architekt.

Ready to join us?

Kontakt

+48 533 785 303
biuro@akademiadeweloperow.pl